Про це він розповів на своєму каналі.

«Місія МАГАТЕ, про яку так довго твердили, вона летіла, але нікуди особливо не долетіла. Вона, звісно, ​​доїхала до атомної станції. Але чомусь керівник МАГАТЕ, якого туди відправляли на 4 дні, через дві години вже поїхав. Тут варіант, що їм росіяни зробили пропозицію, від якої вони не змогли відмовитися. Я не знаю, в чому вона полягає, але якусь могли зробити. Я не розумію, яку», - повідомив Михайло Шейтельман.

Політтехнолог зазначив, що не може все ще зрозуміти, чому голова МАГАТЕ майже відразу виїхав із Запорізької атомної електростанції разом із більшістю представників. Михайло Шейтельман повідомив, що місія МАГАТЕ привезла із собою на ЗАЕС багато обладнання, щоб щось вимірювати, але впоралася з усім лише за кілька годин.

Михайло Шейтельман додав, що голова організації під час брифінгу сказав, що дійсно цілісність станції порушена і десь чути вибухи, і після цього відразу ж поїхав.

«Ви знали, на що йшли, на що ви підписувалися. Чому ви втекли за дві години? У них же ступінь небезпеки оцінюється від 0 до 7. Тепер мій прогноз, що вони поставлять оцінку, буде ступінь небезпеки 3. Не чекайте на висновки, хто стріляв, тому що місія технічна, вона що бачить, про те і співає. Вони мають право повідомляти лише видимі результати», - зазначив політтехнолог.

Популярні новини зараз
Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня Українські пенсіонери можуть отримати виплати за шість місяців за однієї умови: Пенсійний Фонд У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Німеччина передасть Україні новенькі та дуже потужні ППО IRIS-T: жодна ракета окупантів не проскочить.

Також Знай.ua повідомляв, що екстрасенс Макс Гордєєв дізнався, чи допоможе МАГАТЕ запобігти ядерній катастрофі на ЗАЕС: «Є підводне каміння…».