Про це настоятель Свято-Воскресенського храму пам'яті загиблим та ветеранам Афганістану протоієрей Сергій Ющик розповів на YouTube-каналі «Православная Церковь».

«Православна Церква у річному колі богослужінь визначила окремі дні поминання померлих», - сказав отець Сергій.

Священник зазначив, що певною мірою кожна субота є заупокійним днем.

«Щосуботи, якщо в храмі та монастирі звершується уставне богослужіння, то там виділено окрему молитву за упокій», - додав він. Водночас, у річному колі богослужінь Православної Церкви є особливі суботи, які називаються «батьківськими» чи «поминальними», продовжив настоятель храму.

«До них відносяться: поминальна субота перед початком Великого посту, поминальна субота перед святом Святої Трійці, і наша помісна традиція – Дмитрівська поминальна субота. Це три окремі дні, у які з великою ретельністю звершуємо молитву за упокій», - пояснив протоієрей Сергій Ющик.

Популярні новини зараз
Від 7,70 гривні за куб: українцям показали тарифи на газ у жовтні "Ведуться списки, передають до ТЦК...": міністр розповів, що зміниться для українок з 1 жовтня В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС
Показати ще

Священник зазначив, що у батьківські суботи заупокійній молитві присвячено не лише якийсь елемент богослужіння, а все богослужіння цих днів присвячено молитві за упокій.