Про це заявив керівник Волонтерського штабу "Українська команда" Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook і запропонував першочергові кроки задля відродження ВПК України.

"Варто відзначити символізм вчорашньої зустрічі міністрів оборони з 50 країн в рамках формату Рамштайн. Системне постачання зброї нашими партнерами дало українським військовим інструмент, яким вони вміло користуються, звільняючі нашу землю, крок за крок, від рашизму. Але вчорашній Рамштайн важливий іще по одній причині. На ньому було чітко озвучено необхідність комплексного переозброєння України. Для цього партнери мають розробити спільну стратегію розвитку власних військово-промислових комплексів та посилити спільну кооперацію у виготовленні необхідної зброї. І нам важливо, щоб ця кооперація включила і вітчизняний ВПК", - заявив Палатний.

Він запропонував три напрямки, які дозволять швидко реанімувати український ВПК і налагодити власне виробництво зброї.

"Нам критично важливо мати сучасну українську зброю. Це наша незалежність та здатність оперативно давати збройну відсіч ворогу. Тому нам вже зараз потрібно реанімувати наш військово-промисловий комплекс. А для цього необхідно перше: перенести українські оборонні підприємства до сусідніх дружніх країн ЄС. Друге: Україна має зосередитися на процесі створенні нових спільних оборонних підприємств з країнами формату Рамштайн. Третє: українські оборонні підприємства мають розпочати власне виробництво новітніх натівських зразків зброї, які вже зараз показують високий результат у боротьбі з рашистами", - наголосив Артур Палатний.

Популярні новини зараз
Таємницю Валерія Залужного та Дмитра "Ореста" Козацького з "Азовсталі" розкрили: "Не могли оминути" ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня
Показати ще