Про це Митрополит Онуфрій сказав у проповіді.

Предстоятель УПЦ зазначив, що святі угодники Божі є живим, реальним прикладом того, як можна догодити Богу.

«Вони для нас є молитовниками, оскільки стоять перед Божим престолом і просять для нас Божої допомоги та милості. Ми думаємо, що живемо своїми молитвами, а ми більше живемо молитвами святих угодників, які мають сміливу молитву. Наша молитва слабка, неуважна, сповнена всяких суєтних помислів, бажань, почуттів. А святі угодники цілком, як стовпи світла, спрямовуються своєю думкою до Бога і предстоять перед ним в смиренному молитовному зверненні завжди», - сказав Блаженніший.

Митрополит Онуфрій побажав допомоги Божої в намірі кожного в міру сил «любити Бога і ближнього, упокорюватися один перед одним, терпіти один одного, молитися, постити, щоб перемогти себе самого, свою гордість, змирити свою волю перед Божественною волею».

«Нехай молитвами преподобного Феодосія та всіх отців Печерських, пам’ять яких ми сьогодні звершуємо, допомагає нам у цьому земному житті подолати всі випробування, щоб Господь послав нашій землі мир, щоб люди схаменулися і перестали вбивати один одного, щоб Господь послав усе те, що потрібно для того, щоб подолати всі випробування, всі спокуси, які людина зустрічає у своєму земному житті, щоб ми досягли разом зі святими блаженного життя на Небі, прославляючи Отця і Сина і Святого Духа», - побажав Предстоятель.

Популярні новини зараз
В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі
Показати ще