Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Візит Блінкена треба розглядати в комплексі, спільно із заявами цілої плеяди військових, генералів Сполучених Штатів Америки, які сказали таку фразу, що, якщо ми (США – Ред.) знищимо росію, нічого ж поганого в цьому не буде. Тобто нічого поганого не буде в тому, що ми (США – Ред.) проведемо військову операцію, яка призведе до знищення геополітичного гравця – росії», - зазначив Олександр Новохатський.

Політичний аналітик повідомив, що росія своїми діями нагадує нацистську Німеччину, адже скоює жахливі злочини й погрожує світу ядерною зброєю. Росія, як наголосив Олександр Новохатський, - концентроване зло, яке має бути знищене. І в знищенні рф зацікавлені також і США.

«Сполучені Штати ухвалили внутрішнє рішення повноцінно опікуватися російсько-українською війною. Отже, візит Блінкена, несподіваний і неочікуваний, може свідчити про те, що в Київ заїхала делегація співробітників військового відомства чи комплексних, які вже будуть тісно з українськими військовими займатися цілим рядом операцій, метою яких є повне повалення ладу рф», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, українцям під час війни повідомили про ще одну загрозу: попередження Мінсоцполітики.

Також Знай.ua повідомив, що у кремлі звернулися по допомогу до країн Центральної Азії: воювати нема чим.