Про це він розповів на своєму каналі.

«А що Україна має взяти на себе? Україна – найбагатша країна з найбагатшими ресурсами, з найбагатшим людським капіталом, рівень освіти в Україні високий. Все є в Україні для того, щоб стати багатою, однією з найбагатших країн у Європі з найбільшою військовою силою. Ми маємо під 100 мільярдів тонн вугілля, тобто величезні енергоресурси. Я вже не говорю про метали. Все є у надрах України», - повідомив Павло Себастьянович.

За словами підприємця, Україна дуже багата країна, але вона не використовує свої значні ресурси. Павло Себастьянович наголосив, що ми продовжуємо сподіватися на допомогу Заходу, хоча самі можемо спокійно підтримати свою економіку, оскільки ми маємо для цього всі ресурси. Також навіть у такі складні часи треба все одно думати про свою економіку і змінюватися, проводити хоча б якісь реформи.

«Поки що це не зрозуміло, поки що це не промовляється. Поки що Україна в такому становищі, що вона перебуває під агресією росії, можливо, Захід якось вважає, що не треба зараз від України вимагати реформ чи ще чогось», - зазначив Павло Себастьянович.

Популярні новини зараз
В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу В Україні знову сильно подорожчало м'ясо: скільки коштуватиме курятина і свинина Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, чому українцям виплатять мінімальні пенсії: пояснення ПФУ.

Також Знай.ua повідомляв, що долар пасе задніх, натомість євро та злоті досягли нових висот: який курс валют в обмінниках України.