Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Основне питання було: що робити? Тобто всі ми знаємо, що оце погано, але що з цим робити? Тобто хотіли, щоб я сказав рецепт того, що треба робити. Але я їм чесно сказав, що рецепту немає», - повідомив Павло Себастьянович.

За словами підприємця, немає одного рецепту, завдяки якому вдалося б вирішити всі проблемні питання в Україні. Будь-які зміни, як наголосив Павло Себастьянович, залежать від конкретних людей, від їхніх дій, навколо яких уже й можна спробувати вибудовувати якийсь шлях розвитку. Але наразі не було ще людини, яка змогла б вигадати досконалий рецепт змін для України.

«Тобто кожний, наприклад, людина с ОСББ, республіканець якийсь, я у своєму осередку – всі ми діємо так, як вважаємо за потрібне, і хтось із нас рано чи пізно «вистрілить». І тоді будуть основи для об’єднання, тому що зараз складно вигадати, як саме потрібно діяти. От що потрібно зробити, щоб у країні все змінилося. У мене рецепту немає», - зазначив Павло Себастьянович.

Підприємець додав, що зараз всі повинні просто робити свою справу, те, що вони вміють, і, можливо, згодом навколо чиїхось ідей об’єднаються люди.

Популярні новини зараз
"Після березня...": відома астрологиня назвала точну дату, коли в Україні не пролунає жодного вибуху Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, ФОПів звільнили від податків, але не в Україні: у Литві українських підприємців не оподатковуватимуть, які умови.

Також Знай.ua повідомляв, які суми побачать українці у платіжках вже скоро: актуальні ціни на газ, опалення та світло.