Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Переходити на українську мову можна і потрібно, треба тренуватися, навіть якщо не виходить, навіть якщо всередині відчувається дискомфорт чи думки затикаються. Тому що українська – це та платформна культурна суть, яка була до Русі», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами політичного аналітика, ми зараз рухаємося до того світу, в якому головну роль відіграватиме інтелектуальний авангард, інтелектуальні еліти. І в них, як зазначив Олександр Новохатський, українська буде як базова мова підключення до божественного, до Всесвіту.

«Вважалося, що українська мова – це код нації. Він справді код, код передачі, інтерфейс», - наголосив Олександр Новохатський.

Політичний аналітик підкреслив, що зрозуміти світ, зрозуміти українство, увійти до стану цивілізації волі, поєднати себе із Всесвітом через свободу найкраще саме через українську мову.

Популярні новини зараз
І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше Через борги за комуналку заберуть майно: хто може залишитися ні з чим
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, росіяни назвали свій головний страх і це навіть не війна: трясуться над кожною пляшкою.

Також Знай.ua повідомляв, що терорист Стрєлков-Гіркін прикидує, куди дострілює українська артилерія: ховатися доведеться далеко.