Про це він розповів на своєму каналі.

«Але, насправді, хлопці й дівчата Збройних сил України сьогодні роблять неможливе. Те, що зараз відбувається, і те, з якою швидкістю відбувається звільнення територій, це ламає всі стандарти й канони західних експертів військових. Вони не розуміють, що відбувається взагалі», - повідомив Олександр Качура.

За словами народного депутата, звільнення українських територій зараз відбувається дуже швидко, що не може не вразити увесь світ. Олександр Качура наголосив, що українці здатні і не на таке, і все ще тільки попереду, надалі на нас чекає ще більш масштабний контрнаступ і звільнення й інших українських територій.

«Зараз ми маємо в першу чергу забезпечити людей всім необхідним, які на окупованих територіях були, тому що деякі населені пункти перебували шість місяців під окупацією. Можна уявити, це ціле життя, що вони пережили. Вони повинні відчути себе вдома. Це найголовніше завдання для української влади», - додав Олександр Качура.

Популярні новини зараз
І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися У "Дизель-шоу" показали, як вразили українські дідусі: ледь човгає, а біжить за зброєю Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, росіяни назвали свій головний страх і це навіть не війна: трусяться над кожною пляшкою.

Також Знай.ua повідомляв, що Терорист Стрєлков-Гіркін прикидує, куди дострілює українська артилерія: ховатись доведеться далеко.