Президент Володимир Зеленський відзначив, що Служба безпеки України стала працювати ефективніше, це проявилося на звільнених територіях Харківської області, – тож Росії не буде на кого спертися там у своїх загарбницьких намірах.

Про це стало відомо з відеозвернення Володимира Зеленського ввечері 19 вересня.

"Харківська область – стабілізуємо ситуацію, тримаємо позиції. Хочу подякувати Національній поліції за швидке відновлення правопорядку на щойно звільненій території. І Службі безпеки України за те, що працює тепер помітно результативно. Не можу розкривати всіх деталей, але завдяки СБУ зараз маємо впевненість, що в окупантів не буде жодної опори на українській землі".

Також Володимир Зеленський зазначив, що окупанти після контрнаступу ЗСУ "відчутно панікують", але в них буде лише два варіанти дій: або втечуть у Росію, або будуть засуджені в Україні.

Президент також розповів, що на ставці головнокомандувача в понеділок розглянули питання захисту державного кордону.

Популярні новини зараз
Чому не можна виливати воду після варіння овочів Тарас Тополя з "Антитіл" подбав про сирот, чиї батьки загинули в бою за свободу України: "Частина допомоги вже надійшла" ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу
Показати ще