Про це вона розповіла на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Насправді, як лікар я все ж таки, можливо, десь у чомусь і погоджуюся, що антибіотики мають видаватися за рецептами. Чому? Тому що це сильнодіючі препарати, вони можуть нашкодити при неправильному прийомі. І, на жаль, багато антибіотиків мають прямі протипоказання при деяких станах, у яких людина, можливо, буде некомпетентна», - повідомила Валентина Степанчук.

За словами волонтерки, необхідно спростити систему електронних рецептів, щоб люди змогли отримувати ліки, особливо життєво необхідні, в аптеках простіше. Крім того, як зазначила Валентина Степанчук, не обов’язково стояти у чергах, щоб потрапити на прийом до лікаря й отримати рецепт.

«У нас достатньо зателефонувати лікарю, і медсестра електронний рецепт висилає на телефон. Тобто все швидко. І йти до нього (до лікаря – Ред.) не завжди потрібно. Але все ж таки те, що антибіотик став по рецепту, я більше погоджуюся з цим, тому що такі ліки треба вживати грамотно», - заявила Валентина Степанчук.

Волонтерка наголосила, що прийом антибіотиків без рецепту лікаря може мати серйозні наслідки.

Популярні новини зараз
путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта Фермери прогнозують зниження врожайності картоплі: чи загрожує українцям дефіцит і що буде з цінами Дайте "тюбику" чорної ріпи, не пустуйте з дзеркалом і помахайте гракам: що обов'язково потрібно зробити 26 вересня Яйця стануть справжнім делікатесом: експерт попередив про стрімке підвищення цін
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, на полицях супермаркетів ціни на рибу приємно здивували: скільки просять за кіло.

Також Знай.ua повідомляв про осіннє соцопитування, результати якого дивують: як українці ставляться до мешканців окупованих територій.