Наприкінці минулого місяця фахівці Держекоінспекції у Харківській області провели огляд території чергового об’єкту на Харківщині, куди дістався «руській мір». Під час виїзду встановлено, що у результаті декількох ракетних ударів знищено ТОВ «Харківський ремонтно механічний завод», що розташований у місті-герої Харкові. Точну кількість прильотів та дату враження визначити складно, однак фахівці інспекції опрацювали всі можливі матеріали для розрахунку збитків. Так, сума шкоди природному навколишньому середовищу, завдану окупантами, склала майже 58 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

У мирний час підприємство займалось виробництвом машин, спеціального та загального устаткування, будівельних металевих конструкцій та металопластикових вікон, а наразі територія заводу вкрита рештками боєприпасу, пластику, деревини, металів, скла, цегли, бетону, шиферу тощо. Загальна площа засмічення земельної ділянки склала понад 1000 м2.

Шкоду, заподіяну державі внаслідок порушення природоохоронного законодавства, розраховано відповідно до спеціальної Методики, що була розроблена фахівцями Держекоінспекції та Оперативного штабу одразу після повномасштабного вторгнення з метою фіксації шкоди, завданої у результаті збройної агресії.

Матеріали справи направлено до Оперативного штабу при Держекоінспекції.

Популярні новини зараз
До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги "Після березня...": відома астрологиня назвала точну дату, коли в Україні не пролунає жодного вибуху Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом"
Показати ще