Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Так ось, головний баг цієї системи нашої існуючої, щоб його зрозуміти, треба сформулювати, а яке завдання має вирішувати там виборча система. Перше – треба виявляти той напрямок, який для розвитку країни є найбільш перспективним і підтримується суспільством. Тобто, за ідеєю, люди, які беруть участь у виборах, вони мають висувати певні концепції розвитку країни, інструментарій, яким чином ми рухатимемося», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політолога, та концепція, яка здаватиметься для суспільства найбільш привабливою, має бути запроваджена. Другий пункт стосується того, що під цю концепцію, яку вибрало суспільство, система має відбирати найкращих менеджерів, найкращих виконавців, які її відповідно реалізовуватимуть.

«І третина виборчої системи має забезпечувати дуже чіткий зворотний зв'язок, дуже чіткий контроль за тим, що мета, поставлена ​​та підтримана суспільством, ми справді до неї рухаємось, а виконавці не працюють на себе, не крадуть та їхні професійні якості забезпечують те саме, що хотіло суспільство», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Яким чином мені довести" На Україну чекають морози до -18 вже з 6 лютого: прогноз погоди на тиждень Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, економічна війна проти росії триває: Держфінмоніторинг показав результати роботи.

Також Знай.ua повідомляв, що окремі українці отримають до 5000 гривень надбавки до пенсії: названо умови.