Про це він розповів на своєму каналі.

«Якщо говорити про нещастя й біль, то я б хотів, щоб кожний росіянин відчув на собі те, що зараз відчувають українці. Це була б справедлива відплата. Зрозуміло, що економіка економікою, але це не може ніяк корелюватися й не може ніяк співвідноситися з тим, що наші українці відчувають, які гинуть, яких ґвалтують, будинки яких руйнують», - повідомив Олександр Качура.

За словами народного депутата, згідно з різними даними, близько 300 мільярдів доларів Центробанку заблоковано, і 4,7 трильйонів рублів заблоковані в євробондах у результаті санкцій. Олександр Качура наголосив, що наразі економіка росії відкотилася десь на 10-15 років назад.

«Для того, щоб їхня економіка відновилася до рівня 24 лютого, їм треба 10 років, і при цьому повністю всі санкції мають бути зняті. Думаю, що це неможливо, вони вже до цього рівня не повернуться. Тим більше після нашої перемоги, коли ми знайдемо механізм і будемо отримувати репарації від росії, то в них зовсім буде економічна ситуація складна», - зазначив Олександр Качура.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: зізнання лукашенка, розкол в росії, дефіцит хліба в Україні та можливість масованого удару путіна Росіяни вже не зможуть ніколи завдати масованого удару по Україні: "Вони бісятся" 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Еммануель Макрон спробував пояснити, чому у путіна «потік дах»: коронавірус, ізоляція та недостаток поваги.

Також Знай.ua повідомляв, що росіяни рванули ховатися від могилізації до Білорусі, але вусатий диктатор усіх здасть воєнкому.