Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Тут відбувається розбещення влади. От розбещення владою путіна і всієї еліти навколо нього, відбулося вже повністю абсолютно на 100%. Тобто вони живуть у своєму світі, у своєму уявленні, реальна картина їх не цікавить. Вони не те, що її мають чи не мають, можуть мати чи не можуть. Вона (реальна картина – Ред.) їх просто не цікавить», - повідомив Андрій Шкіль.

За словами політика, уявний світ, який створили в росії, настільки подобається росіянам, настільки він для них комфортний, що вони більше ніж за 20 років звикли до думки, що цей світ неможливо зруйнувати. Андрій Шкіль наголосив, що зараз така ж картина: головна і єдина проблема росії в тому, що вони не засвоїли уроки історії.

Також політик зазначив, що російський народ не може повалити путіна і його режим, оскільки росіяни демотивовані, вони не докладають зовсім зусиль для цього.

«Ніколи не відбувалося так, щоб демотивований натовп взяв і переміг диктатора. Чому цей демотивований натовп не може змести диктатора путіна? Бо він демотивований, він не має мотивації», - заявив Андрій Шкіль.

Популярні новини зараз
Зірка "Ліги сміху" Ярослав Гарварко загинув на фронті захищаючи Україну: комік, який став героєм "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, «кухар» путіна пригожин визнав, що ППК «Вагнер» створено спеціально для війни в Україні ще 2014 року.

Також Знай.ua повідомляв, що радник ОП Подоляк порівняв мобілізацію у рф та в Україні: «Ми вже створили резерви».