Про це вона розповіла на каналі my.ua.

«Якщо це особисті документи, паспорт ви втратили, ID ви втратили, перше, що вам потрібно зробити, - це звернутися до найближчого відділу поліції, написати заяву про втрачені документи, і ви отримаєте витяг із досудового розслідування. Після цього з цими документами ви можете звернутися в підрозділ Державної міграційної служби, в ЦНАП або ж у паспортний сервіс», - повідомила Зоряна Пелех.

За словами юристки, наразі в країні склалася така ситуація, що терміни видачі документів дуже затягуються, тобто інколи людям необхідно чекати понад 2 місяці, щоб отримати документи. Зоряна Пелех додала, що в разі втрати документів для встановлення особи можна пред’являти водійські права, закордонний паспорт, документи в додатку «Дія», бо там вони мають таку ж юридичну силу як і їхній паперовий аналог.

Зоряна Пелех також зазначила, що зараз чимало випадків, коли українці гублять свої документи за кордоном. Юристка повідомила, що в такому випадку необхідно вжити аналогічних заходів.

«Треба піти в ближній відділок поліції, написати заяву про втрачені документи, отримати протокол або довідку про втрачені документи і після цього вже звернутися до нашого консульства, посольства ближнього», - розповіла Зоряна Пелех.

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно У Німеччині готувався державний переворот: планувався збройний напад, десятки затриманих, причетна Росія Три знаки Зодіаку, які потраплять у справжню зимову казку: хто купатиметься у святковому настрої, романтиці та гармонії Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, в Україні хочуть скасувати популярний податок: хто й за що зможе не платити.

Також Знай.ua повідомляв, що на українських водіїв чекає нововведення на дорогах з 1 жовтня: що потрібно зробити, щоб не отримати штраф.