Про це вона розповіла у програмі «Різні люди».

«На жаль, люди, які звертаються щодо безвісти зниклих військових, усі перебувають на межі нервового зриву і всі готові звернутися будь-куди, аби знайти людину, 99%. Звертаються і знаходили, з полону виводили, на зв'язок виходили, на жаль, мертвих знаходили», - розповідає Марія Тиха.

Як зазначає відьма, її великий плюс полягає в тому, що вона намагається максимально підтримувати людину до останнього моменту, тобто до того, коли зниклий безвісти з'явиться, або з'явитися якась інформація про те, що його немає.

«У нашій професії дуже важливо використовувати психологічні методи. Людина звертається за магічною допомогою, але при цьому вона залишається людиною. Тобто психологічну підтримку я також можу надати, я це роблю», - зазначає Марія Тиха.

За словами гості програми, її прогнози здійснюються на 99%. У приклад вона наводить той факт, що буквально нещодавно передбачала теракт у російській школі, що й сталося.

Популярні новини зараз
Маша Єфросиніна розповіла про потужну силу путіна і вказала, хто йому допомагає: "Провела чаклунську дефлорацію" Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гордєєв дав свій прогноз на жовтень щодо ядерної істерики.

Також Знай.ua писав про те, що Гордєєв втомився від пророцтв і попрощався з кар'єрою екстрасенса.