Про це вона розповіла на каналі «Садок вишневий».

«Жодної «доктрини Герасимова», документа, який називався б «доктрина Герасимова», не існує. Термін «доктрин Герасимова» було запропоновано Марком Галеотті щодо доповіді «Цінність науки у передбаченні». Це навіть не доповідь, це резюме доповіді Герасимова в академії Генштабу, яке було опубліковано у російській пресі», - повідомила Марія Кучеренко.

За словами експертки, обговорення цієї так званої «доктрини Герасимова» розпочалося у 2013 році. Марія Кучеренко наголосила, що у цій доктрині Герасимов стверджує, що співвідношення невійськових методів до військових має бути як 4 до 1. Але в цій тезі немає нічого нового, це співвідношення було давно всім відоме.

«Все це було і до епохи тотальності загалом, про це говорили, власне, багато хто, це працювало на практиці. І тут якогось революційного погляду на події у принципі немає», - заявила Марія Кучеренко.

Популярні новини зараз
Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче День Катерини 7 грудня: заборони свята та найважливіші молитви до покровительки жінок Три знаки Зодіаку, які потраплять у справжню зимову казку: хто купатиметься у святковому настрої, романтиці та гармонії Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, у путіна залишилося лише два сценарії, як закінчити війну в Україні: обидва програшні для диктатора.

Також Знай.ua повідомляв, що пропагандисти вирішили висміювати тих, хто тікає від мобілізації: вийшло жалюгідно і мотивує ще більше.