Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Іноземна компанія, яка прийшла в Україну й укладає тут правочин, вона може підпорядкувати цей правочин іноземному праву й покласти туди арбітражну угоду в цей договір, арбітражне застереження про вирішення всіх спорів у якомусь там LCIA – це Лондонський комерційний арбітраж», - повідомив Максим Олексіюк.

За словами адвоката, українські компанії з іноземними інвесторами теж можуть користуватися таким правом. Однак, як наголосив Максим Олексіюк, є виняток, зокрема українські ФОПи не можуть скористатися таким правом. Але іноді й для іноземних інвесторів в Україні ця функція стає недоступною.

«Із чого, наприклад, ця дискусія взагалі існує і чому іноземні інвестори хочуть більше іноземного цього елементу, можливостей сюди (в Україну – Ред.) внести? Тому що коли вони укладають правочини з державними структурами, то державні структури, як правило, відмовляють і не підпорядковують договори іноземному праву й іноземним судам», - заявив Максим Олексіюк.

Популярні новини зараз
"На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає.

Також Знай.ua повідомляв, що в Україні зросла низка виплат: хто отримуватиме більше вже з жовтня.