Як відомо, Верховна Рада закрила всі можливі шляхи отримання інформації про їхню недешеву для платників податків роботу.

Тож новини дізнаємося із телеграм-каналів та фейсбук-сторінок депутатів.

Отож, бюджетний комітет ВР підтримав Урядовий проет бюджету-2023. Із 1270 поправок депутатів владна більшість підтримала лише 4. 2 із них стосуються збільшення фінансування діяльності владних медіа, точніше приватних прокладок друзів з офісу Президента.

Загально вирішили додати ще 1 мільярд 400 мільйонів наших гривень на ПІАР владців та правильних оспівувачів перемог високопосадовців.

Нагадаю, що в проекті бюджету на 2023 рік практично не зменшено видатків на утримання влади, збільшено на правоохоронні органи і натомість скорочено фінансування освіти, охорони здоров’я, культури, спорту…

Популярні новини зараз
Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Для прикладу, бюджетне фінансування на освіту (тобто зарплати вчителів, викладачів, стипендії студентів…) зменшено на 20.5 мільярдів гривень.

Війна війною, а традиційний дерибан бюджету в інтересах владців за планом