Так, у період з 30 вересня по 6 жовтня 2022 року фахівцями Державної екологічної інспекції України складено 92 протоколи про адміністративні правопорушення. Зокрема за порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму понад 18,1 млн гривень.

Водночас протягом тижня порушники сплатили збитки, завдані довкіллю, до державного бюджету України, у добровільному та примусовому порядку, на загальну суму 1,7 млн гривень.

Найбільш резонансний факт недотримання природоохоронного законодавства виявлено у Житомирській області. Фахівці Поліського округу Держекоінспекції провели розрахунок збитків на суму понад

14,5 млн гривень за засмічення земельних ресурсів відходами каменеобробної галузі на території, що знаходиться у підпорядкуванні Коростишівської міської ради. Матеріали справи передано до УСБУ в Житомирській області для вжиття заходів реагування.

Крім того, Держекоінспекцією Карпатського округу (Івано-Франківська та Чернівецька області) було пред’явлено претензію ТзОВ «Залізнична пекарня» на суму 3 млн гривень за наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Матеріали справи направлено до ГУНП в Івано-Франківській області та Івано-Франківської обласної прокуратури.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Клима Холодного 8 грудня: чому не можна сьогодні їсти і як захистити дітей, заборони та традиції свята Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..."
Показати ще