Про це він сказав у програмі «Розвилка».

Як пояснює експерт, просто так взяти та написати заявку до НАТО неможливо. Зокрема, зазначає він, можна скільки завгодно прописувати в преамбулі Конституції прагнення вступити до НАТО, можна щодо цього приймати будь-які законодавчі, підзаконні акти, але НАТО – це система та структура.

«І тому, перш ніж написати заяву, треба як мінімум отримати непублічну згоду від двох ключових країн – це США та Великобританія. Наскільки я розумію, Велика Британія не проти. А ось Сполучені Штати Америки поки що не горять бажанням бачити Україну в НАТО, і це відверто. Тому я думаю, що так Володимир Олександрович дуже гарно перевів м'яч у бік Білого дому та Даунінґ-стріт, 10», - пояснює Руслан Бізяєв.

Тож тепер, розмірковує він, тепер це навіть не проблема Зеленського, це тепер більше проблема Трасс та Байдена. До того ж, додає політолог, тепер Зеленський може спокійно заявити, що з 24 лютого поточного року більшість громадян України виступають за вступ до НАТО і він робить для цього все можливе, питання – що ж робить НАТО.

Популярні новини зараз
Закупитись про запас: у супермаркетах України змінилась ціна соняшникові олії та цукру Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Романенко розповів, чим путін лякатиме Україну після провалу ядерного шантажу.

Також Знай.ua писав про те, що до Конгресу США внесли доленосні законопроекти про росію як спонсор тероризму.