Про це він розповів на своєму каналі.

«Російські солдати прийшли вбивати, грабувати, катувати, знищувати українців. Але це вже наслідок, першопричиною був злочинний наказ путіна по вчиненню акту агресії і геноциду українського народу. На жаль, діючі механізми міжнародні не дають можливості притягнути путіна та його поплічників швидко до відповідальності», - повідомив Олександр Качура.

За словами народного депутата, в росії не працюють норми міжнародного права, тому Верховна Рада звернулася до ООН, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї ОБСЄ і НАТО, до парламентів усього вільного світу, щоб ті виявили ініціативу й ухвалили рішення щодо створення міжнародного трибуналу для путіна.

«Це питання не тільки України, це питання всього світу, тому що таких путінів може бути далі ще багато. І якщо ми хочемо, щоб більше цього не повторилося, ми повинні поставити цю крапку раз і назавжди», - завив Олександр Качура.

Народний депутат наголосив, що тільки тоді, коли путінський режим буде остаточно повалений, ми зможемо сказати: «Ніколи знову!».

Популярні новини зараз
Зірка "Ліги сміху" Ярослав Гарварко загинув на фронті захищаючи Україну: комік, який став героєм Клима Холодного 8 грудня: чому не можна сьогодні їсти і як захистити дітей, заборони та традиції свята Закупитись про запас: у супермаркетах України змінилась ціна соняшникові олії та цукру Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, новий російський генерал наказав розкрити недоторканний запас ракет: «Вони розуміють, що повністю програють війну».

Також Знай.ua повідомляв, що українців не залякати: після ракетних ударів люди так завзято кинулись донатити, що банки не витримували.