Про це повідомив у своєму Facebook Артур Палатний, керівник "Української команди", яка запустила проєкт "Тепло на фронт".

"Ворог даремно розраховував залякати українців. Божевільний бункерний дід лише нас розлютив! Збройні сили України продовжують свій героїчний наступ, а українці ще більше допомагають нашим героям. У відповідь на масовану ракетну атаку волонтерський штаб "Українська команда" розпочав збір на хотпаки й інші засоби обігріву для наших захисників. Незважаючи на масові обстріли росіянами території України, лише за день українці перерахували майже 1 млн грн", – заявив Палатний.

Він також зазначив, що збір триває.

"Залишається зібрати ще 1 млн грн, щоб зігріти військових на передовій! Зігріємо наших! Помстимося за нашу святу землю і за кожного українця! Влаштуємо ворогам пекло! І обов'язково переможемо!" – наголосив керівник "Української команди".

Популярні новини зараз
Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася Зірка "Папіка" Дар'я Петрожицька обурила українців кадрами відпочинку за кордоном: "Не час хвалитися" Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще