Про це він розповів на каналі «Дипломатична кухня Трюхана».

«Нам вистачить продуктів, якщо ми говоримо про врожай, на два-три роки. Нам запасів вистачить для того, щоб забезпечити продовольчу безпеку нашої країни навіть у такий непростий для усіх нас час», - повідомив Олександр Бататін.

За словами економіста, повномасштабна війна росії проти України безумовно вплинула на діяльність аграріїв і приватного сектору. Олександр Бататін наголосив, що це, насамперед, пов’язане з тим, що аграрії, трейдери й виробники агропродукції не доотримали прибутки. Однак при цьому в усій цій ситуації для приватного сектору з’явився один величезний плюс.

«Я дуже багато їжджу по регіонах, зустрічаюся з представниками агросектору, з фермерами, з великими агрохолдингами і я бачу їхню зацікавленість. Вони нарешті задумалися над тим, що навіщо нам експортувати в таких об’ємах десятки мільйонів тонн зерна. Це ж навантаження на логістичну інфраструктуру, це великий об’єм сировини, яку потрібно експортувати. Навіщо нам це робити, якщо ми можемо переробляти цю сировину», - заявив Олександр Бататін.

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це" Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, за вартістю золота: українці почали готуватися до холодів і створили високий попит на дрова.

Також Знай.ua повідомляв, що гривні почнуть вилучати: НБУ попереджає про банкноти, які перестануть бути платіжним засобом.