Про це він розповів на своєму каналі.

«Нас не приймуть (до ЄС – ред.), поки ми не змінимося. Тобто поки ми самі не проведемо реформи, не зробимо тут верховенство права й економічну свободу, не покажемо, що в нас це все є, нас не візьмуть до Євросоюзу», - повідомив Павло Себастьянович.

За словами підприємця, Європейський союз наразі дуже забюрократизований, і якщо на наше регулювання ще накласти європейське регулювання, український бізнес не витримає такого навантаження. Павло Себастьянович також наголосив, що для України двері в НАТО відчинені, і це приваблива перспектива, однак необхідно відповідати тим вимогам, які висуває нам Альянс.

«Тобто потрібно відповідати умовам. Умови – це, перш за все, якісь витрати на безпеку, я думаю, власне озброєння і стандарти НАТО. Там їх близько двох тисяч», - додав Павло Себастьянович.

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Закупитись про запас: у супермаркетах України змінилась ціна соняшникові олії та цукру Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, ракетні удари незабаром припиняться: глава НАТО Столтенберг пояснив чому.

Також Знай.ua повідомляв, що глава Пентагону Остін пояснив, чого досягнув путін ракетним террором: зовсім не те, на що розраховував.