Про це він розповів на своєму каналі.

Святослав Вишинський повідомив, що в Україні неодноразово робили заяви з приводу того, що питання про виїзд студентів за кордон вже вирішено остаточно, і всі ті, хто, згідно із законом, не підлягають мобілізації, зможуть вільно перетинати кордон. Також філософ заявив, що в українських законах таких обмежень немає, тому виходить, що заборона існує лише в усній формі.

«У результаті студентів та докторантів, які вступили до європейських університетів на початку навчального року, не випускають на навчання», – зазначив Святослав Вишинський.

За словами філософа, не зрозумілий мотив такого рішення, оскільки вже не раз говорили, що тих, хто навчається, не мобілізуватимуть, що у студентів є відстрочка від мобілізації.

«Тоді навіщо взагалі ці обмеження? Це на порожньому місці створює привід для хвилювань і руйнує і так крихку довіру суспільства», - додав Святослав Вишинський.

Популярні новини зараз
Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Подаємо заяву та чекаємо на гроші: українцям показали, як без проблем повернути переплату за газ Переможець "Танці зі зірками" Женя Кот разом із дружиною потрапили в аварію: "Викинуло в канаву, колесо майже вирвало" Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олексій Арестович оцінив ризики вступу Лукашенка до війни на тлі прихованої мобілізації в Білорусі.

Також Знай.ua повідомляв, що російським мобілізованим роздають іржаві автомати, які годяться лише на металобрухт: «Не найгірші екземпляри».