Про це він розповів на своєму каналі.

«Про що говорять масовані ракетні обстріли України в останній тиждень? На мою думку, це говорить про те, що ядерної війни в Україні не буде. Ми спостерігаємо ядерну розрядку середини 60-х. Тобто після взаємних звинувачень та погроз з боку кремля та західних держав, що може бути застосована ядерна зброя в Україні або про неприйнятність застосування ядерної зброї в Україні, ми спостерігаємо обмін ударами цілком конвенційною зброєю», - заявив Святослав Вишинський.

За словами філософа, оскільки росія продовжує застосовувати цілком дорогу зброю, ймовірність ядерного удару по Україні як ніколи низька. Як зазначив Святослав Вишинський, немає сенсу завдавати масованого ракетного удару по Україні, витрачати в день сотні мільйонів доларів на обстріли і при цьому продовжувати загрожувати ядерною зброєю.

"Проте ймовірність застосування ядерної зброї хоч і низька, але вона, звичайно ж, зберігається", - додав Святослав Вишинський.

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..."
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, путін ввів військовий стан на окупованих територіях України.

Також Знай.ua повідомляв, що голова ГУР Буданов спрогнозував закінчення війни: «Вийдемо до кордонів 91-го».