Про це він розповів у своєму блозі.

«Наші громадяни починають нарешті розбиратися, що собою являє страхова медицина. У нас міняється розуміння, але раніше у нас страхову медицину уявляли, як якесь невичерпне джерело фінансів», - зазначив Анатолій Якименко.

На думку публіциста, страхова медицина не означає, що у випадку, коли ви маєте недуг, ви терміново отримаєте кошти на лікування.

«Насправді страхова медицина – це посередництво. Важливо зрозуміти, що це експертні послуги, які будуються на репутації», - підкреслив Анатолій Якименко.

За словами експерта, на Заході українські пацієнти мають змогу зрозуміти, що страхова медицина – це посередник, який посилає хворого до певного лікаря, що має певний авторитет у певних колах.

Популярні новини зараз
Синоптики розповіли, що відбуватиметься з погодою до кінця місяця: готовий має бути кожен Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олег Жданов назвав ймовірні терміни звільнення Херсона від росіян.

Також Знай.ua публікував, що росіянка від щастя, що вітчима забрали на вірну погибель, дякує українцям: «Куплю навушники».