Є така унікальна професія - «народний депутат» в часи воюючої України. Спочатку керівництво Верховної Ради вирішило максимально засекретити свою діяльність, щоб Путін і …виборці не дізналися. Потім почали вимагати збільшити своє фінансування, бо працюють під ризиком для життя і все частіше треба виїзжати за кордон «поволонтерити».

Але якщо теза про «малі зарплати» - це давня історія багатьох скликань парламенту, то рішення про чисельний склад Комітетів ВР - це без сумніву досягнення світового рівня «парламентської простоти»!

Отож, 6 жовтня 228 депутатів ухвалили Постанову згідно якої мінімальний склад Комітету може бути із …3 депутатів (було із 5); максимальний відповідно - 38 (було 34).

Нагадаю, що основою роботи депутатів є Комітети ВР. Саме тут їм нараховують заробітну плату, там вони мають свої кабінети й повинні в період між пленарними засіданнями весь час готувати законопроекти, працювати в складі робочих груп, писати запити і звернення, відповідати на листи виборців…

Так от тепер, щоб підтримати законопроект для розгляду у сесійній залі, проконтролювати роботу Міністрів чи керівників інших органів виконавчої влади можна зібратися УДВОХ, бо це вже більшість у Комітеті із 3 депутатів. Чому так трапилося запитаєте Ви?

Популярні новини зараз
ЗСУ були помічені за 200 кілометрів від Москви, місцеві налякані і готуються вивчати українську: "Відчуття сюрреалізму" Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року У чому різниця між трудовим та страховим стажем: українці дізналися головне про пенсію "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси
Показати ще

А тому, що всі хочуть ділити бюджет і землю, визначати мита і податки, регулювати пільги та ПДВ… і там тепер буде до 38 депутатів, а для вирішення питань соціального захисту народу гуманітарної политики держави достатньо буде…аж до 3 депутатів!»

П.С Авторами світового рекорду «парламентської простоти» ухвалення рішень стали:

- 148 депутатів із «Слуги народу;

- 19 депутатів із «За майбутнє»;

- 16 - із «Довіри»;

- 13 - із «Відновлення України»

- 10 - із Батьківщини;

- 10 - із Голосу;

- 8 - позафракційні.