На відкритті були самі герої – азовці, які захищали Маріуполь і пройшли через полон. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник волонтерського штабу "Українська команда" Артур Палатний.

"Сьогодні в Києві з'явилася вулиця Героїв полку "Азов". Азовці – одні з тих героїв, які, жертвуючи своїм життям і здоров'ям, виборюють свободу й незалежність нашої України. І саме зараз дуже важливо закарбувати назавжди героїзм кожного. Увічнення подвигу азовців у назві столичної вулиці – це і вшанування пам'яті полеглих, і вдячність тим героям, хто досі захищає нашу землю від російських загарбників", – заявив Артур Палатний.

На відкритті були представники "Азову" Андрій Білецький, Максим Жорін, Іван Ігнатьєв (Друг Ігнат), Богдан Кротевич (Тавр) та інші.

"Я подякував кожному з них за надлюдський подвиг, який вони робили і роблять заради існування нашої держави і нашого майбутнього. Пишаємося вами! Україна точно переможе з такими героями!" – зазначив Палатний.

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки "Ми не зможемо перемогти": Дмитро Кулеба у відчаї звернувся до країн НАТО Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності"
Показати ще