Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Для мене мета енергетичної стратегії – це забезпечити енергетичний розвиток економіки, тобто дати достатньо енергетичного ресурсу для того, щоб економіка України розвивалася», - повідомив Андрій Закревський.

За словами інженера, ставити за мету енергетичної стратегії створення дешевого ресурсу для збільшення експортного потенціалу і збереження грошей людей дуже примітивно. Андрій Закревський наголосив, що такий підхід наразі у світі вже не працює, і всі процеси відбуваються набагато складніше.

«Оці прості механістичні речі, такий простий погляд на економіку трохи вже втрачається. Все набагато складніше відбувається. Спрощення і типологізація відходять на другий план, тому що на першому плані з’являються екосистеми й ускладнення екосистем», - заявив Андрій Закревський.

Популярні новини зараз
Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" Начинка більше ніколи не витікатиме: простий спосіб залишити варення, сир або м'ясо всередині пиріжка Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, чому українці не відчують підвищення прожиткового мінімуму: користь отримають лише «обрані».

Також Знай.ua повідомляв, що українцям пообіцяли підвищення цін на газ вже найближчим часом: причина приголомшить багатьох.