Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Для мене мета енергетичної стратегії – це забезпечити енергетичний розвиток економіки, тобто дати достатньо енергетичного ресурсу для того, щоб економіка України розвивалася», - повідомив Андрій Закревський.

За словами інженера, ставити за мету енергетичної стратегії створення дешевого ресурсу для збільшення експортного потенціалу і збереження грошей людей дуже примітивно. Андрій Закревський наголосив, що такий підхід наразі у світі вже не працює, і всі процеси відбуваються набагато складніше.

«Оці прості механістичні речі, такий простий погляд на економіку трохи вже втрачається. Все набагато складніше відбувається. Спрощення і типологізація відходять на другий план, тому що на першому плані з’являються екосистеми й ускладнення екосистем», - заявив Андрій Закревський.

Популярні новини зараз
Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, чому українці не відчують підвищення прожиткового мінімуму: користь отримають лише «обрані».

Також Знай.ua повідомляв, що українцям пообіцяли підвищення цін на газ вже найближчим часом: причина приголомшить багатьох.