Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

«Для багатьох громадян субсидії скоро можуть стати недоступними. Уряд вирішив посилити вимоги до одержувачів державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг та допомоги по безробіттю», - повідомляє Катерина Котенкова.

Як вона зазначає, нові умови для отримання субсидій та виплати соціальної допомоги для безробітних містяться у законопроєкті «Про працю». Якщо його приймуть, констатує журналістка, то багато українців втратять державну допомогу, зокрема ті громадяни, які працевлаштовані неофіційно, із зарплати яких не роблять жодних відрахувань.

За її словами, у законопроєкті пояснюється, що осіб позбавлять права на отримання матеріального забезпечення протягом двох років, якщо суд встановить факт виконання особою роботи без укладання трудового договору та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших обов’язкових платежів.

«При цьому «підпільних» працівників позбавлятимуть не лише субсидій, а і допомоги з безробіття, якщо вони перебувають на обліку у центрі зайнятості та одержують виплати від держави. Причому позбавлять не лише поточних виплат, але й права отримувати таку допомогу протягом наступних двох років», - розповідає Катерина Котенкова.

Популярні новини зараз
Обережно перед Новим роком: як відрізнити справжню червону ікру від підробки Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні 31-річна дівчина зробила з себе ляльку для втіх і тепер скаржиться на осуд: "Це тіло має існувати" До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Держекоінспекція порахувала приголомшливу шкоду, яке завдало Україні вторгнення путінської орди.

Також Знай.ua писав про те, що у ПФУ нагадали, як прораховують пенсію за віком.