Про це він розповів на каналі «Дикий live».

«В Україні дефіцит бюджету приблизно щомісяця становить від 3 до 4 мільярдів доларів. І ось це та цифра приблизно, яка потрібна Україні для підтримки функціонування виплати зарплат, соціальної системи. Це ось те, що я бачив у бюджеті, це якраз дефіцит українського бюджету», - повідомив Тарас Загородній.

За словами політолога, вже необхідно в Україні переводити економіку на військові рейки. Наприклад, як наголосив Тарас Загородній, можна було б уже зараз зайнятися фінансуванням у пріоритетних напрямках виробництва зброї, організацією кредитної експансії для приватного бізнесу через державні банки, щоб вони створювали нові робочі місця.

«Тут нічого вигадувати не треба. Відкривайте рецепти, дивіться, як США жили та будували економіку за часів Другої світової війни», - додав Тарас Загородній.

Популярні новини зараз
Російські окупанти вішають мирних українців на Луганщині Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, на українців чекають тяжкі гойдалки робочих місць: що буде із зарплатами у найближчі півроку.

Також Знай.ua повідомляв, що українців звільнять від оплати комуналки під час війни: кому випаде така можливість.