Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Сьогодні все залежить від нас. Ось коли пишуть, що просять відключити електрику вдома з 5 вечора – це вже сьогодні нам економить майже 20% електрики. 20% - це величезний обсяг кіловат-годин», - наголошує Георгій Біркадзе.

Тому, констатує він, треба зрозуміти, що цього року буде складна ситуація, вона вже складна і це поки що не холодно. За словами експерта, з холодами ситуація з електрикою може стати однозначно складнішою.

«550 мільйонів із Європи прийшов нам грант на відновлення енергетичної системи. Але я вважаю, що цього замало. Я вважаю, що світові компанії, які перебувають у Європі і при цьому є фахівцями, самі вже мають виявляти інтерес і самі приватні компанії навіть нам допомагати відновлювати критичну громадянську інфраструктуру», - стверджує Георгій Біркадзе.

До того ж, додає він, усі вже давно мали зрозуміти, що треба визнати російську федерацію країною терористів, бо вони бомблять критичну громадянську інфраструктуру.

Популярні новини зараз
2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати Як швидко знизити вологість у домівці взимку, щоб уникнути появи цвілі: дієві методи Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Зеленський мовою фактів розповів, для чого європейцям потрібно економити.

Також Знай.ua писав про те, що потрібно обов'язково мати під рукою під час віялових та довгострокових відключень електрики.