Про це він розповів на своєму каналі.

«Керівник корпорації «Meta» Марк Цукерберг цього тижня отримав листа від одного з інвесторів про те, що корпорації необхідно оптимізувати витрати на персонал та на концепцію метавсесвіту, яка перетворилася на ідею ікс Марка Цукерберга», - повідомив Святослав Вишинський.

За словами публіциста, ще минулого року корпорація «Meta» повідомила про своє бажання вибудовувати проект віртуальної реальності. Ідея метавсесвіту - це пропозиція Марка Цукерберга майбутньому людству про форму його соціальної організації та соціального існування.

«Представники Силіконової долини, найбільших інтернет-корпорацій пропонують людству зовсім новий віртуальний простір, в якому можна вибудовувати не один всесвіт, а численні всесвіти, які можуть тим чи іншим способом бути пов'язані один з одним», - заявив Святослав Вишинський.

Популярні новини зараз
Обережно перед Новим роком: як відрізнити справжню червону ікру від підробки Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні 31-річна дівчина зробила з себе ляльку для втіх і тепер скаржиться на осуд: "Це тіло має існувати" 150 гривень – це не знущання: як в Україні пенсіонери можуть отримати нову надбавку
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Зеленського просять вплинути на Google та Meta: блокують українців та не дають показати правду.

Також Знай.ua повідомляв, що Ілон Маск зруйнував репутацію одним твітом із порадами миру: йому одразу дали відсіч, а акції обвалилися.