Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Зараз ми бачимо дуже цікаву ситуацію, що кожна країна намагається знайти свою особисту модель, буквально нащупати, по-перше, щоб вижити. А потім після того, як виживе, вже будувати щось глобальне. Тобто спроба такого глобального різкого повороту до зеленого курсу себе не виправдала», - повідомив Руслан Бізяєв.

За словами політичного експерта, значущих альтернатив зеленому курсу в економічному сенсі не з’явилося і не могло з’явитися. Як наголосив Руслан Бізяєв, зараз держави не можуть знайти свою економічну модель, оскільки не розуміють, яке хочуть побудувати суспільство і якої потребують ідеології.

«Але це вже факт, факт, який підтверджує час. От коли буде зрозуміло, яка ідеологічна модель, тоді вже економісти почнуть під неї підв’язувати певні ринкові моделі», - заявив Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, 2022 рік став фінансово фатальним для ще мільйона людей: які борги накопичують українці.

Також Знай.ua повідомляв, що економічний експерт пояснив, як Україна має розвиватися в агросекторі.