Про це він розповів на своєму каналі.

«Ми говоримо про дрони «Шахеди» іранського виробництва, і колись найближчим часом ці дрони вже перестануть літати над нами. І в цьому буде, зокрема, заслуга не тільки наша, не лише Збройних сил України, а й заслуга тих людей, які здійснили невеликий подвиг буквально кілька днів тому», - повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, Ізраїль дуже допоміг Україні, коли в аеропорту поряд з Дамаском у Сирії розбомбив та знищив завод зі збирання дронів «Шахед». При чому, як наголосив Михайло Шейтельман, Ізраїлю вдалося знищити не лише завод, а й злітну смугу, з якої і доставлялися дроні до росії.

«Друге це те, що Ізраїль передав Пентагону докази того, що саме іранські дрони нас сьогодні бомблять. А це важливо для міжнародного розслідування», – додав Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, у Пентагоні вирахували, де путін бере боєприпаси: не обійшлося без чергового диктатора.

Також Знай.ua повідомляв, що США можуть навмисно приховувати інформацію про постачання зброї для ЗСУ, частину режиму тиші заради перемоги.