Про це він розповів на каналі «Легіст».

«З одного боку ми до ракетних ударів ставимося останні місяці, як до атмосферних опадів. Чи є, чи нема, це особливо так вже не хвилює більшість громадян. Взагалі це важко було б уявити колись ще рік тому, в принципі це було щось з телевізора, Ютубу», - повідомив Геннадій Дубов.

За словами адвоката, зараз, коли ми маємо серйозні руйнування інфраструктури, коли значно постраждали і теплова генерація, і гідрогенерація, ДТЕК заявила, що закінчуються запасні частини. Як наголосив Геннадій Дубов, ця ситуація демонструє, що приватна компанія, яка володіє розподільчими мережами, генеруючими потужностями не повинна завжди самостійно відновлювати те, що було знищено через ракетні удари.

«Необхідно збільшити вартість електричної енергії для промисловості, щоб компенсувати видатки і, власне, щоб не один бізнес ніс на собі цей тягар, але й поділитися цією проблемою з усіма іншими», - заявив Геннадій Дубов.

Популярні новини зараз
Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку Кількість ухилянтів стрімко зростає: вже навіть не соромляться "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, експерт розповів, як перебої з електрикою можуть вплинути на паливо: чи готувати водіям гаманці із заощадженнями.

Також Знай.ua повідомляв, як зарядити телефон без електрики: це можливо навіть під час вимкнення світла.