Про це він розповів на своєму каналі.

«Чому Ізраїлю вдається так довго відстоювати свою свободу і незалежність у боротьбі з явно переважаючими силами. Долина сліз – одне з головних місць війни Судного дня, війни Ізраїлю одночасно проти кількох арабських держав. У цій війні Ізраїль здобув перемогу і тому зберіг свою незалежність і свою свободу», - повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, таке ж завдання зараз стоїть перед Україною – перемогти ворога, щоб зберегти свою незалежність. Як підкреслив Михайло Шейтельман, Ізраїль переміг у найбільшій танковій битві з часів Другої світової війни, хоча озброєння та військових у нього було значно менше.

«Коли я згадував це на початку нашої війни ще в березні, про ці цифри, я помітив, що ці цифри дуже схожі на те, що має російське угруповання в Україні. А сьогодні вже порівнюю з зовсім іншим – це те, скільки ми знищили, скільки наші доблесні ЗСУ знищили російської техніки», - заявив Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, попереду УАЗ, а ззаду – Land Rover: українці змайстрували броньований позашляховик.

Також Знай.ua повідомляв про перший оптимістичний прогноз щодо Півдня: у Пентагоні переконані у поверненні Херсона під контроль України.