Про це він розповів на каналі «Дикий live».

«Знаєте, якщо орієнтуватися, скажімо, по цінах, по інфляції, то уряд справляється. Звичайно, ми б хотіли більшої ефективності, інших реалій, але сьогодні Україну атакують, росія, яка в 40 разів більше територіально і в кілька разів по населенню, атакує Україну, й Україна тримає удар», - заявив Ростислав Балабан.

За словами політолога, те, що українська економіка досі стоїть, - це заслуга народу, всього суспільства й нашого уряду. Ростислав Балабан наголосив, що, якщо подивитися на економічні показники держави, можна зробити висновок, що Україна з усім справляється навіть попри те, що наразі 50% бюджету йде на оборонний сектор.

«Можливо, жодна економіка світу такого б не витримала. В Україні це відбувається. І оскільки ми несем зараз місію захисту європейського простору, я думаю, що матеріальна підтримка буде зберігатися», - заявив Ростислав Балабан.

Популярні новини зараз
"На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України Пенсіонери мають право на виплату в 13 тисяч гривень: як оформити підвищену пенсію За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, українці можуть втратити частину пенсії: у ПФУ розповіли, хто в зоні ризику.

Також Знай.ua повідомляв про субсидії у 2023 році: у Мінсоцполітики розповіли, чи забезпечать допомогою всіх, хто її потребує.