Про це він розповів на своєму каналі.

«Що потрібно змінити в країні, що потрібно зробити в країні, щоб вона стала успішною та процвітаючою? Усі громадяни України – це акціонери, парламент – це наглядова рада, як представники народу, уряд – це менеджмент, який управляє народним господарством», - повідомив Павло Себастьянович.

За словами підприємця, акціонери повинні отримувати прибуток, тобто головна мета – збільшення багатства всього народу. Як наголосив Павло Себастьянович, для того, щоб у країні відбулися якісь зміни, у владі мають бути ті люди, які зацікавлені у цих змінах.

«Це необхідна та достатня умова. Це найголовніше, щоб люди, які прийшли до влади, мали бажання зробити цю країну процвітаючою», - заявив Павло Себастьянович.

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, українцям платитимуть надбавку до зарплати – хто серед щасливчиків.

Також Знай.ua повідомляв про затримку пенсійних виплат: у ПФУ розповіли чого чекати найближчим часом.