Про це він розповів на своєму каналі.

«Та все це гарні слова, немає поки що жодного «Плану Маршалла». Тому що «План Маршалла» так званий 21 століття, про який заявив нещодавно Штайнмайєр, який нещодавно приїжджав до Києва, — це все ілюзії. «План Маршалла» - це що, кредити? Чи це зібраний фонд, куди теж стікатимуться кредити?» – заявив Дмитро Співак.

За словами політика, Україна не має сподіватися на «План Маршалла», бо перш за все ми відновлюватимемо свою країну самі. Як наголосив Дмитро Співак, саме тому ми маємо зараз цінувати українських бізнесменів, інвесторів, представників великого капіталу, які зараз сплачують податки, відкривають нові робочі місця та допомагають Україні.

«Оце і буде «План Маршалла». Більшу частину ми відновлюватимемо самі, решту – за деякі кредити на певних умовах», - повідомив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
"Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз Як швидко знизити вологість у домівці взимку, щоб уникнути появи цвілі: дієві методи Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня: можна з'їсти риби, але не можна одружуватися, заборони великого православного дня Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, українців змушують платити за газ двічі, виставляючи подвійні платіжки: повернути гроші – нереально.

Також Знай.ua повідомляв, що ПриватБанк шокує українців захмарними комісіями: «Це нонсенс».