На прохання вболівальників вирішив викласти своє бачення ситуації напередодні виборів НОВОГО президента Федерації біатлону.

Трішки історії

В 2005 році до мене звернулися керівники федерації біатлону та спортсмени з проханням не допустити приватизації спортивного центру в Тисовці бізнесменами-депутатами з партії регіонів. Спільними зусиллями ми не лише зберегли цей спортивний об’єкт, а й відремонтували його та провели там Чемпіонат Європи з літнього біатлону. З того часу я підтримую український біатлон.

За 17 років було багато успіхів і перемог, щоправда не обійшлося і без поразок та розчарувань. Але факти залишаються фактами: біатлон став одним із головних спортивних дипломатів сучасної України, а його трансляції на Першому Національному - найрейтинговішими серед всіх програм каналу. Все це вдалося зробити за умов дружньої і злагодженої роботи всієї команди федерації.

Моє ж завдання як просто помічника, а згодом віце-президента та почесного президента федерації біатлону полягало у створенні робочих відносин із органами державної та місцевої влади, допомога спортсменам, залученні спонсорів, належному висвітленні в ЗМІ…

Популярні новини зараз
До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут" Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Отож, напередодні виборів нового керівництва Федерації біатлону пропоную скористатися моїм та нашим досвідом і знайти найбільш ефективну форму об‘єднання зусиль всіх охочих підтримувати та розвивати український біатлон.

Нині після обстрілу та руйнування нашої спортивної бази в Чернігові російською ордою терористичного режиму військового злочинця Путіна вже ніхто не наважиться залучати до українських збірних російських спортсменів. Сьогодні пріоритет номер один це - пошук та підготовка молодих спортсменів через спортивні секції, дитячо-спортивні школи та шляхом створення і розвитку дитячих академій біатлону. З огляду на це головним завданням нового керівництва Федерації повинно бути не лише боротьба за призові місці на Кубку світу чи інших міжнародних форумах, а передовсім - створення на регіональному рівні розгалудженої мережі з підготовки нового покоління біатлоністів. Саме тому ПРАВИЛЬНО, щоб на чолі Федерації були наші зірки біатлону, які можуть власним прикладом та через проведення майстер-класів в усіх регіонах країни залучати дітей та школярів до занять біатлоном.

Тож, обрання нашого капітана національної збірної, чемпіона світу Дмитра ПІДРУЧНОГО - президентом Федерації біатлону, за сьогоднішніх умов, вважаю найбільш оптимальним рішенням.

Іншого кандидата на цю посаду, народного депутата й заступника Голови бюджетного комітету Верховної Ради Івана КРУЛЬКА бачу вкрай корисним для українського біатлону на посаді віце-президента або почесного президента Федерації. Тут мій досвід йому в допомогу!

Таке об‘єднання зусиль та дружня співпраця старшого і молодшого покоління біатлонної громади нашої країни призведе да своєрідного перезавантажнння, популярно кажучи, НОВОГО ЖИТТЯ для УКРАЇНСЬКОГО БІАТЛОНУ.

ВСЕ БУДЕ БІАТЛОН!⛷

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!💙💛