Про це він розповів у своєму блозі.

Як розповідає політтехнолог, Північна Корея шитиме зимову форму для російської армії. Причому тканину, додає він, будуть, очевидно, купувати десь в Індії за нафту, а шити вже в Північній Кореї якісь ватники для російських солдатів.

«Ось і вся росія покладається на північних корейців, без них вона ніхто, без Північної Кореї. Дивно, щоправда, до чого дійшли. Жахливо, співчуваю насправді», - зазначає Михайло Шейтельман.

Ця ситуація, наголошує він, показує, із якою країною ми воюємо, із ким і з чим взагалі, що таке російська федерація насправді, якщо країна з населенням 140 мільйонів не здатна пошити форму для власних солдатів. За словами експерта, навіть не важливо, якою там росія називає себе армією у світі, якщо просить допомоги у Північній Кореї.

«Як ви живете у країні, яка не здатна пошити форму? Як же вам там тяжко. Ну що ж, тримайтеся, може, ви зможете побудувати на руїнах російської федерації щось більш нормальне», - робить висновок Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Повістки приходитимуть швидше: Кабмін підписав указ "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Калиновський розповів, чи наважиться «політичний небіжчик» Лукашенка на нову провокацію проти ЗСУ.

Також Знай.ua писав про те, що Співак розповів, чому Україна в жодному разі не повинна зараз погоджуватися на переговори з рф.