Про це він розповів на своєму каналі.

«Думаю, що після саміту росія завдасть серйозних ракетних ударів по знову нашій українській інженерній інфраструктурі, енергетичній інфраструктурі. Це єдине, що вони можуть. Вони побудували таку армію для парадів і ракетну армію, і ракети вже закінчуються», - заявив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, ракетні удари, бомбардування, атаки дронів перед зимою на об'єкти критичної інфраструктури – це терористичний акт, бо за цими ударами життя сотень тисяч людей. Саме тому, як наголосив Дмитро Співак, терористична держава Іран підтримує терор росії.

«Думаю, що це відбудеться після саміту одразу в двадцятих числах, мабуть, і Україні треба готуватися. Не знаю, що буде задіяно росією, кажуть, що Іран передає там десятки балістичних ракет», - повідомив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, українці закликали не вимикати світлофори, а депутати збираються карати пішоходів: як віялові відключення вплинули на наше життя.

Також Знай.ua повідомляв, чому дорожчатиме електроенергія: низка причин вдарить по гаманцях українців.