Про це він розповів на своєму каналі.

«Ось те, що він (путін – Ред.) не їде на G20, може говорити про те, що це боягузтво, це від безсилля, що нема про що говорити, некомфортно, депресія. А можна про інше сказати. А чи не здається вам, що товариш путін вже все, ну, принаймні, політично не керує процесами в росії», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, у росії вже могло статися тихе зречення путіна від реальної влади. Поки не відомо, хто там справді править і хто ухвалює рішення. Але, як наголосив Дмитро Співак, зрозуміло одне – відсутність путіна на G20 лише відштовхне від нього тих соратників, які залишилися як у світовій політиці, так і всередині росії.

«Бо Сі Цзіньпін та інші зрозуміють, що путін все, здався і здувся. Значить, світові гравці подумають, що треба шукати нового лідера. Може це мати місце? Думаю, чому б ні», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, росія може отримати свого Януковича: «кухар путіна» Пригожин із 18 років став затятим кримінальником.

Також Знай.ua повідомляв, що в МЗС України поставили росіян на місце через розмови про мирні переговори: «Формула залишається незмінною».