В Україні триває інформаційна кампанія по очищення громадської організації - НОК від колишніх членів партії Януковича. І це - добре!

Але головне питання залишається відкритим:

а коли розпочнеться очищення всіх ВЛАДНИХ ПОСАД від УКРАЇНОЖЕРІВ - недавніх фанатів Путіна та учнів і соратників Табачника і К.?

От днями »Обоз» оприлюднив фото як сумновідомий ідеолог «руського міра» Дмитро Табачник разом із колаборантами і зрадниками вшановував пам’ять стремоусова в окупованому Криму. Тим часом у воюючій Україні десятки ректорів-соратників українофобських поглядів Табачника, починаючи від Ківалова, досі займаються «патріотичним вихованням студентів»?!

Кум Табачника ректор НАУ Луцький продовжує розставляти своїх людей на найвищі керівні посади в системі освіти!

Популярні новини зараз
За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

А не так давно КИЇВРАДА намагалася продовжити фірмі сім‘ї Табачників право власності на нерухомість в центрі Києва!

Нагадаю, що в грудні 2009 року Табачник і К. створили такий собі «Собор громадянської згоди» який поставив за мету:

- перетворити Україну на федеративну державу;

- домогтися вступу в ЄврАзЕС;

- російську мову зробити другою державною та мовою міжнаціонального спілкування:

- заборонити всі «націоналістичні організації»…

Так от перегляньте перелік організаторів цього українофобського шабашу і ви там знайдете нинішніх керівників загальноукраїнських спілок підприємців, афганців, національних театрів… А освятив це зібрання «руського міра» намісник Лаври Павло!

Якщо ж порівняти нинішню українофобські виступи путіних-мєдвєдєвих із статтями та книгами табачників про малоросів, галичан…, то тексти співпадуть на 100 відсотків!

То чи не настав час ОЧИСТИТИ від прислужників Путіна і україножерів не лише НОК, а й всю ВЛАДНУ ВЕРТИКАЛЬ УКРАЇНИ!

П.С. Варто знати, що моя ініціатива про необхідність ухвалення Закону «Про запобігання та протидію УКРАЇНОФОБІЇ (УКРАЇНОЖЕРСТВА)» для влади досі НЕ на ЧАСІ!