Про це він розповів на своєму каналі.

«Це таке сімейство ракет, їх декілька модифікацій. Є принаймні п’ять поколінь цих ракет: більш потужні і менш потужні, з більшою дальністю і меншою дальністю. Вони прийняті на озброєння в Ірані в 2002 році, і з тих пір вони постійно вдосконалюються», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами спеціаліста, ці ракети дійсно балістичні, тобто вони мають таку траєкторію, як, наприклад, снаряд гаубиця. Як наголосив Олександр Кочетков, ці іранські ракети – це аналоги ракети «Точка-У», однак вони трохи більшої дальності за рахунок збільшеного розміру.

«І там ще є система керування по координатам, по GPS, тобто по американській системі GPS», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Європарламент офіційно визнав росію спонсором тероризму: путін привів свою країну до всесвітнього визнання.

Також Знай.ua повідомляв про масовану ракетну атаку держави-терориста: майже вся Україна без світла, влучання по цивільним об‘єктам.