Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

«Спочатку людям казали, що ніхто підвищувати податки не буде, війна в країні. Потім про якусь реформу казали, а от тепер Гетманцев зовсім друге заспівав. Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що в Україні планують зробити податки такими, як у Європі», - повідомляє Катерина Котенкова.

Як вона розповідає, Гетманцев наголосив, що сьогодні українська влада перебуває в парадигмі імплементації законодавства Євросоюзу до законодавства України. Тобто, пояснює журналістка, якщо ми хочемо до Євросоюзу, то маємо платити такі ж податки, які платять і там.

За її словами, Гетманцев зазначив, що вони наполягають на тому, аби наші податкові ставки були мінімальними в ЄС, але все одно в межах, прийнятих директивами ЄС. Окрім цього, додає журналістка, Голова Комітету ВР з питань фінансів податкової та митної політики наголосив, що він із колегами наполягатиме на певних перехідних періодах.

«І додав, що тіньовий сектор економіки збільшився під час війни, влада продумує, як прибрати його і таку мету поставив Володимир Зеленський. Він зазначив, як каже Гетманцев, що у нас люди діляться на тих, хто воює, і тих, хто забезпечує воюючих, - тил і фронт, і ніхто не має права не сплачувати податки», - розповідає Катерина Котенкова.

Популярні новини зараз
Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, змінено правила перебування чоловіків закордоном.

Також Знай.ua писав про те, що ПФУ повідомив, кому перерахують виплати.